יום היוגה הבינלאומי בעין הוד

אודות

אנחנו מזמינים אתכם, מתרגלי יוגה בכל הרמות, מיוגים מתחילים ועד מתקדמים, לאירוע בו נחווה את כוחה הטרנספורמטיבי של היוגה בתוך הסביבה הטבעית המדהימה של עין הוד. הפסטיבל כולל מגוון פעילויות וסדנאות, ביניהן שיעורי יוגה, מפגשי מדיטציה, הרצאות על אורח חיים בריא, מופעי מוזיקה חיה ואירועי תרבות.

המשתתפים יכולים לחקור סגנונות ומסורות יוגה שונות, מהאטה לאשטאנגה, ויניאסה לאיינגאר ועוד. צוות המדריכים בפסטיבל הינם המובילים בתחומם ויספקו הדרכה והשראה שיעזרו למשתתפים להעמיק את התרגול ולטפח שלווה והרמוניה פנימית. בנוסף ליוגה, הפסטיבל מציע גם הזדמנויות ללמוד על איורוודה, מדיטציה, אכילה בריאה וחיים ברי-קיימא, מה שהופך אותו לחוויה הוליסטית המזינה הן את הגוף והן את הנפש.

פסטיבל היוגה בכפר עין הוד הוא חוויה ייחודית ומעשירה החוגגת את מגוון קהילת היוגה תוך קידום בריאות, שלווה פנימית וצמיחה רוחנית. זוהי הזדמנות אידיאלית עבור יוגים מכל הרקעים להתאחד ולחגוג את היופי והעוצמה שיש ליוגה להעניק.

 

מהו יום היוגה הבינלאומי?

יום היוגה הבינלאומי הוא אירוע שנתי הנחגג ברחבי העולם ב -21 ביוני כדי להעלות את המודעות ליתרונות היוגה ולקדם את התרגול שלה ברחבי העולם. היום הוכרז על ידי העצרת הכללית של האו”ם בשנת 2014, ומאז הוא נחגג במקומות שונים בעולם בהתלהבות ובלהט.

הנושא של יום היוגה הבינלאומי הוא לעודד אנשים לאמץ אורח חיים בריא והוליסטי על ידי שילוב יוגה בשגרת היומיום שלהם. היום נועד ליצור מודעות ליתרונות הפיזיים, הנפשיים והרוחניים של היוגה ולפוטנציאל שלה לשפר את הרווחה הכללית.

ביום זה, מיליוני אנשים ברחבי העולם נפגשים כדי להשתתף במפגשי יוגה, סדנאות ואירועים אחרים כדי לחגוג את התרגול ואת תורתו. היום מספק הזדמנות לאנשים מכל תחומי החיים לחוות את כוחה הטרנספורמטיבי של היוגה, ללא קשר לגילם, מינם או יכולתם.

יום היוגה הבינלאומי הוא לא רק חגיגה של התרגול העתיק של היוגה, אלא גם פלטפורמה לקידום שלום עולמי והרמוניה. תרגול היוגה מושרש עמוק בפילוסופיה של אחדות ואחדות, וביום זה, אנשים מתרבויות ומסורות שונות נפגשים כדי לחגוג את המסר האוניברסלי הזה של אהבה, חמלה ותשומת לב.

באופן כללי, יום היוגה הבינלאומי הוא הזדמנות לחגוג את כוחה של היוגה ואת יכולתה לחולל שינוי חיובי אצל יחידים, קהילות והעולם כולו. זוהי הזדמנות להעמיק את הקשר שלנו עם עצמנו, עם אחרים ועם כדור הארץ ולטפח שלווה פנימית, הרמוניה ורווחה.

לוח זמנים

מתן חכימי – מנחה את הפודקאסט העצמאי המושמע בישראל תחושת בטן. כל בחירה קטנה משנה את מי שאני, את כמה שאני מאמין בעצמי, את הבריאות שלי , ואיך אוסף של בחירות חדשות פיתחו אצלי, אחרי שנים של חוסר ערך עצמי, אמונה ומסוגלות – זהות חדשה אני רוצה לערער את כל מה שאתם לוקחים כברור מאליו, אני רוצה לגרום לכם להתחבר לעצמכם, להחשף למידע חדש בעולם שמוכר לכם בלי סוף אני רוצה להציע לכם חופש
.
ניסים אמון – מורה לחכמת המזרח וראש בית הספר לטרילותרפיה. כשהרגע והנצח נפגשים – מפגש המליאה עם כל השבט, המורים והמתרגלים, לחיבור ואחדות של היוגה, המדיטציה והאהבה.
.
מיה קרמר – מדריכת יוגה ומומחית בתחום הגוף, רוח ונפש למעלה מ-12 שנים, לאלפי אנשים בכל רחבי העולם.
תרגול רך לכל הרמות. במהלך השיעור תחוו טרנספורמציה ותקבלו כלים על מנת לחיות חיים מאושרים, רגועים ומאוזנים יותר.
.
ליאורה עמיחי – מורה בכירה ומנחה קורס מורים לויג’נאנה, מנהלת את מרכז נווה שאנן ליוגה.
בסדנה נעבוד על שיווי משקל – משחק בין כובד וקלות בתנוחות מורכבות.
.
מאיה גרוס – חיה ונושמת יוגה למעלה מעשרים שנה, מלמדת בארץ ובחו״ל, מייסדת השאלא “אשטנגה יוגה ת”א”, בית ספר מסורתי לאשטנגה יוגה ומרכזת קורס ותיק להכשרת מורי יוגה בתל אביב. מאיה תעביר תרגול מסורתי ומדיטטיבי של אשטנגה יוגה הכולל מדיטציה, פרניאמה והרפיה עמוקה וממושכת.
.
נגה וייס – חלוצת סגנון ין יוגה בישראל. רצף לשחרור רקמות חיבור עמוקות והרגעת מערכת העצבים.
.
איל שפרוני – מורה בכיר וותיק להוראת איינגאר יוגה, מנהל מרכז איינגאר יוגה בזכרון יעקב.
בסדנה נערוך היכרות עם שיטת איינגאר, נלמד ונתרגל את העקרונות של דיוק ואליינמנט בביצוע האסאנות.
.
לירון מיכאלי – מורה לאשטנגה ויניאסה משנת 2000, בעלת סטודיו יוגה לירון בפרדס חנה.
נברך את השמש עפ”י מסורת היוגה 108 פעמים, בזרימה ונוכחות. 108 צעדים שבכל צעד נשיל עוד מסך ועוד חסימה.
.
גליה עזרן – מטפלת בכירה באיורוודה, רפואה הודית עתיקה Dina charya – איך לטפח שגרת בוקר שתומכת בגוף בריא ובתודעה צלולה
.
Swaroop Verma – director of “Shri Ayurveda, Yoga &Tantra Center”. Yoga, Ayurveda and Tantra- Trinity of healthy , happy and long life.
.
יגאל קוטין – D, נטורופת, מטפל ברפואה הודית – איורוודה, מטפל ברפואה סינית, הרבליסט קליני, מומחה בצומות וניקוי רעלים, תרפיה בנשימה.
“אגני” – אש החיים. המסורת היוגית, והרפואה האיורוודית שמה את המושג אגני – אש – במרכז התרגול ותהליכי הריפוי. ללא אגני, ללא אש החיים, הגוף, הנפש והתודעה אינם מתפתחים ואינם נרפאים. אגני היא העיכול, היא חילוף החומרים, היא הניקוי בכל תא ותא, היא תהליכים מטבוליים ואנזימטיים. כיצד להעצים את האש הפנימית, את אש החיים באמצעים פשוטים.
.
אסנת ישראלי – מורה בכירה ליוגה ויוגה לילדים, מכשירה מדריכות יוגה לילדים, מהוותיקות בתחום. בשנת 1998 נפגשתי לראשונה עם עולם היוגה ומיד נשביתי בקסמו.
משחקי יוגה – ילדים מתרגלים יוגה במקום שבו טבעי להם, דרך משחק, דימיון, מוזיקה, חיבור לחושים, הרבה תנועה וגם שקט.
.
קרן שלו – מורה בכירה ליוגה משנת 2005 ויוגה תרפיסטית, מלמדת בשיטת well being yoga שיעורי יוגה לילדים – שיווי משקל, יוגה ומשחק.
.
רפיק ידידיה – מורה מוסמך למדיטציה משנת 1998
מדיטצית קונדליני של אושו – תרגול הכולל ארבעה שלבים. שלושת השלבים הראשונים מלווים במוסיקה והאחרון במנוחה מלאה. 1- ניעור, 2- ריקוד חופשי, 3- ישיבה שקטה נוכחת, 4- הרפיה, שכיבת פרקדן.
.
דודו רווח – מטפל ומורה לתנועה מוסמך מכללת וינגייט, תלמיד ומורה ליוגה מזה 24 שנים, מיסד את בית הספר לתנועה וטיפול אינטגרטיבי. בסדנה נלמד להכיר מרכז זה ולנוע ממנו בשלוב עבודה של שרירי הליבה ורצפת האגן.
.
מירה ארצי פדן – מפתחת שיטת היוגה הנשית, מורה בכירה ליוגה, יו”ר ועדת האתיקה של אירגון מורי היוגה.
בסדנה נעבוד על התאמת התרגול לבריאות האישה במעגל החיים, חיבור לאגן הנשי כמרכז מייצב בחיים של שינוי
.
יעל שקד – מורה בכירה ליוגה ויוגה נשית, מטפלת ביוגה תרפיה, מנחה קורס הכשרת מורות ליוגה וקורס מורים ליוגה ויוגה תרפיה של מכללת קדן ומחברת הספר “מבט על היוגה סוטרה של פטנג’לי”.
מבט על היוגה סוטרה של פטנג’לי – הרצאת רוחב ושיח על הטקסט היוגי שהפך לאחת משש הדרשנות בפילוסופיה ההודית – היוגה סוטרה של פטנג’לי.
.
חגית אריאלי שיינפלד – מטפלת מוסמכת באיורוודה באמצעות הנחיות לתזונה נכונה ואורח חיים בריא, צמחי מרפא וטיפולי מגע מתמחה בטיפול בבלוטת התריס.
איזון הורמונלי בראי האיורוודה – מה המשותף למצב הרוח שלנו, האנרגיה, חילוף החומרים, התיאבון, הפוריות, הגדילה ועוד? כולם תלויים בהורמונים שלנו. בהרצאה נתבונן במערכת ההורמונלית שלנו מבעד לעיניים ש תיאוריית הטרי-דושה ועוד.
.
ד”ר זוהר פישמן שוורץ – מורה בכירה לויג׳נאנה יוגה, רופאה וטרינרית קלינית ומרצה. מלמדת על האופן בו נשימה ויוגה משפיעות על מערכת העצבים, המוח ואברי הגוף.
פרניאמה – סדנת נשימות – כוחם המרפא של תרגילי הנשימה היוגים – הרצאה ותרגול מעשי. תרגילי נשימה הם כלי עוצמתי לשינוי מערכת העצבים.
.
דן אבידור – מתופף ומוזיקאי מילדותו. מנחה סדנאות סאונד הילינג מעל לעשור. לאחר המסע הראשון להודו שם רכשתי את הקערה הטיבטית הראשונה שלי, ניגנתי בעיקר בשיעורי יוגה של אשתי ולאחר מספר שנים של התנסות עצמית בקערות הטיבטיות הלכתי ללמוד ולהעשיר את הידע שלי בכל עולם הסאונד הילינג.
סאונד הילינג – סדנה זו באה לתת למשתתפים מרחב שליו להיכנס להרפיה עמוקה על מנת לתת לגוף רגע של איזון

מחירים

  • כרטיס יום 249

    כניסה לכל הסדנאות והשיעורים מלבד ההרצאות וההופעה באמפי

  • כרטיס לילה 359

    כניסה רק להרצאות וההופעה באמפי

  • כרטיס משולב 549

    כרטיס מלא לכל הפסטיבל

צוות המנחים שלנו

מיטב מורי היוגה
מיטב מורי היוגה

פסטיבל יומי בהפקת סורנטו בריאות & וולנס עם טובי המורים והמנחים מתחום היוגה: אייל שפרוני, מיה קרמר, ליאורה עמיחי, מאיה גרוס, מירה ארצי פדן, נגה וייס, לירון מיכאלי, דודו רווח, ניסים אמון, מתן חכימי, יגאל קוטין, סווארופ, גליה עזרן, רפיק ידידיה, אסנת ישראלי, קרן שלו ועוד...

איך תגיעו אלינו

איך מגיעים?
אוטובוס: קו 921 של אגד, תחנת עתלית, ניר עציון, עין הוד. קו 691 של חברת קווים, ממרכז מיר”ב לרכבת חוף הכרמל ובחזרה.
רכבת: תחנת עתלית או תחנת חוף כרמל (בחוף הכרמל פועלת תחנת מוניות).
מכונית: מכביש מספר 1 פונים ימינה במחלף עתלית, לכביש 721, בצומת (כביש 4) פונים שמאלה לכיוון זיכרון יעקב, וכחצי קילומר לאחר מכן שמאלה לכביש 711 המוביל לעין הוד.

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן