יום הצ’י קונג והטאי צ’י הבין-לאומי

אודות

כל שנה סופ”ש אחרון של אפריל בכל העולם חוגגים את יום הצ’י קונג והטאי צ’י

בשל העובדה שהמכללה הישראלית לאומניות פנימיות בהובלת אמיר פרלמן חיה ונושמת צ’י קונג וטאי צ’י אנו לוקחים על עצמינו להפוך את היום הזה לחגיגה בין אם אתם מתרגלים ותיקים בין אם רק התחלתם או אתם מעוניינים להכיר את העולם המופלא הזה אנחנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו!

לוח זמנים

פוגשים את אמיר ואת כל צוות מדריכי הקורס לשעתיים של תרגול צ’י קונג וטאי צ’י צ’ואן יאנג סטייל.

הרצאה של אמיר על צ’י קונג לאריכות ימים, משנתו של בודהידארמה איך לעודד ייצור הורמונלי, לחדש את מוח העצמות ואת האנרגיה העצבית. מעיין הנעורים היחיד שבאמת קיים.

בסוף ההרצאה תוכלו לשאול שאלות, לקבל פרטים על קבוצות לימוד ברחבי הארץ, להצטרף למדיטציות צ’י קונג המוצעות ללא עלות מידי יום ד בבוקר.

מחירים

  • יום הצ'י קונג והטאי צ'י הבין-לאומי 50

    שעתיים של תרגול והרצאה של מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל אמיר פרלמן

צוות המנחים שלנו

אמיר פרלמן
אמיר פרלמן

מייסד מדיקל צ‘י קונג ישראל, מתרגל ומלמד צ‘י קונג וטאי צ‘י צ‘ואן יאנג סטייל. מאסטר בצ‘י קונג רפואי, מתמחה בעבודה עם צלילים מרפאים. משנת 2015 מעביר את הקורס להכשרת מדריכי צ‘י קונג בארץ וכן לימודי התמחות להכשרת מטפלים בצ‘י קונג רפואי. תחומי התמחות עיקריים של אמיר הם: רפואה סינית אנרגטית, תזונה, צמחי מרפא, אקופרסורה, טאי צ‘י צ׳ואן. אמיר הנו תלמיד אישי של פרופסור ג‘.א. ג‘והנסון העומד בראש המכון הבין לאומי לצ'י קונג רפואי, בתחום הרפואה הסינית האנרגטית ותלמידו של מאסטר יאנג ג‘ווינג מינג בתחום אמנות הלחימה הרכה טאי צ‘י צ‘ואן.

איך תגיעו אלינו

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן