מיינדפולנס בזמני משבר – יום עיון לאנשי מקצוע ומתרגלים

אודות

קהילה יקרה,
אנו מזמינים אתכם ליום עיון של המרכז לחינוך קשוב ואכפתי, אשר ייערך בתל אביב במסגרת ה-HUB הישראלי של הכנס הבינלאומי ‘ICM:2024 מיינדפולנס בעולם משתנה’ של אוניברסיטת Bangor, אנגליה.

יום העיון מתקיים בצל המלחמה המתמשכת ונועד לתת מקום למפגש מיטיב בו נשמע קולות של מי שמיישמים התערבויות חינוכיות וטיפוליות מבוססות מיינדפולנס בשטח, נלמד יחד מהסיפורים ונמצא רגעי חסד של היותנו יחד כקהילה.

מאז הקמתו, המרכז לחינוך קשוב ואכפתי וגופים נוספים מעורבים באינספור פרוייקטים שעיקרן – התערבויות מיינדפולנס בזמני משבר.

יום העיון יתקיים ביום שישי ה-2.8.24 במרכז רבין ת”א.

בהרשמה מוקדמת תינתן גישת אונליין להרצאות הכנס באנגליה ללא עלות נוספת!

השותפים בקהילה הישראלית: מרכז מודעות קשובה של אסף פדרמן, עמותת תובנה והמרכז לחינוך קשוב ואכפתי.

שריינו את מקומכם ביום העיון – מספר המקומות מוגבל.

מצפים להיפגש!
שלכם באהבה,
צוות המרכז לחינוך קשוב ואכפתי 💛

לוח זמנים

יום העיון יתקיים ביום שישי ה-2.8.24 במרכז רבין ת”א.

מה צפוי לנו ביום העיון:
* התרגול בחירום כביטוי לאופטימיות – מתי ליבליך ולילה קמחי.
* פאנל התערבויות בחירום – ד”ר רוני ברגר, ד”ר אורה סתר, ענת מלכי אטיה.
* פאנל עבודה עם מפונים – בהנחיית אנה גוטקובסקי.
* פאנל עבודה טיפולית מבוססת מיינדפולנס – בהנחיית רביד בוגר.
* שיחת סיכום וחזון – פרופ’ ריקרדו טרש ופרופ’ נאוה לויט בן נון.

מחירים

  • דאנה

    תרומה לפי רצון ויכולת

צוות המנחים שלנו

ד”ר רוני ברגר
ד”ר רוני ברגר

מייסד-שותף ומנהל פדגוגי במרכז לחינוך קשוב ואכפתי. רוני הינו פסיכולוג קליני, מרצה בכיר וחבר סגל בבביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב. הוא מומחה בעל שם עולמי בהתמודדות עם מצבי דחק וטראומה ואחד ממקימי העמותה הבינלאומית של פסיכולוגים ללא גבולות (Psychology Beyond Borders) המטפלת בנפגעי מלחמה, טרור ואסונות טבע.

ד”ר ריקרדו טרש
ד”ר ריקרדו טרש

מייסד-שותף ומנהל המחקר במרכז לחינוך קשוב ואכפתי ריקרדו הינו חבר סגל בביה"ס לחינוך וביה"ס סגול למדעי המח באוניברסיטת תל אביב. הוא מתרגל מדיטציה ויוגה מזה 30 שנה ובמהלך 10 השנים האחרונות משלב הוראה ומחקר על מיינדפולנס בתחום האקדמי. ריקרדו פיתח תכנית להוראת מיינדפולנס לילדים וחוקר את ההשפעות של תכנית זו ותכניות חינוכיות אחרות בקרב ילדים ומורים.

מתי ליבליך
מתי ליבליך

שותפה מייסדת ומרכזת התכנית לפסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס בפיקוח ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר-אילן בה היא גם מנחה. מייסדת-שותפה ומנהלת הכשרות מקצועיות במרכז לחינוך קשוב ואכפתי. מתי נמנית עם בכירות המורות למיינדפולנס בארץ. היא מפתחת ומנחה הכשרות פרקטיות ותיאורתיות בנושא מיינדפולנס לאנשי טיפול וחינוך במסגרות שונות מזה שני עשורים.

רביד בוגר
רביד בוגר

מייסדת-שותפה ומנהלת קשרי קהילה במרכז לחינוך קשוב ואכפתי. רביד הינה פסיכולוגית חינוכית, עובדת בשירות הפסיכולוגי החינוכי בו היא הקימה את פורום קשיבות לשילוב מיינדפולנס וגישות מהגל השלישי בשירותים הפסיכולוגים החינוכיים. היא שותפה בפיתוח תוכן ויישום של התכנית הזמנה לנתינה אכפתית (Call to Care) בישראל, ויועצת ייחודיות בתחום של מיינדפולנס באגף למחקר ופיתוח של משרד החינוך.

לילה קמחי
לילה קמחי

לִילה קמחי מתרגלת ומלמדת את אמנות מדיטציית הויפאסנה, המיינדפולנס והדהרמה מעל שני עשורים בארץ ובעולם. היא שהתה תקופות לימוד והתבודדות ממושכות במנזרים, אשראמים ובמרכזי מדיטציה, במסורת הבודהיסטית ובמסורת האי-שניות ההינדואיסטית.לילה מנחה בריטריטים, סדנאות, קבוצות ויחידים ומובילה מסעות רוחניים בחו"ל. היא מתגוררת ומלמדת ב'עלי אדמות', מרכז רוחני אקולוגי שהקימה במושב לוזית שבעמק האלה. לִילה שמה דגש על הקש

איך תגיעו אלינו

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן