מיסתריום – קורס בקוסמולוגיה מעשית

אודות

משמעות המילה מיסתריום היא הידע שאינו מצוי ברובד הגלוי, המסתורין הגלום מן העין. זהו מסע אינפורמטיבי מרתק בנושא שמאניזם ומיסתריות מתרבויות עתיקות. מרחב להתרחבות תודעתית, הזכרות במהות.

הורינו הקדומים היו נפגשים תחת כיפת השמים, באוהלים ובמערות, כדי לתהות יחד אודות גרמי השמים, מאורעות הטבע וסודות הקוסמוס, ללמוד ולהעביר ידע אודות מסתורי הבריאה והתודעה.

​מטרת העל של המיסתריום היא היזכרות עמוקה בידע שכבר שוכן בתוכנו מזה עידנים. ללמוד לסמוך על היכולת האינטואיטיבית שלנו ולקרב אותנו עוד אל סודות הקיום ובכך לקרב אותנו אל עצמנו, כדי שנוכל לחיות את חיינו במלואם.

לימודי הנסתר נובעים מתוך סקרנות נצחית, המושכת אותנו ללמוד ולהבין את המשמעויות הגלומות בטבע ובמסרים שאנו מקבלים.

לאורך הקורס נעמיק בתבונת הטבע השוכנת בנו ודרך סיפורים עתיקים ומיתוסים נעמיק את הקשר עם השושלת האנושית שהשאירה רמזים קטנים עבורנו, לאורך ההיסטוריה. רמזים לאופן שבו אפשר לחיות באינטגרציה של חומר ורוח.

הקיום שלנו הוא למעשה פוטנציאל הגשמה אינסופי. כל שעלינו לעשות הוא ללקט לאט את הרמזים הנקרים בדרכנו, כדי שנוכל להתחבר למסע חיינו בצורה שהכי מדויקת לנו.

המיסתריום פורש מעט מן הרמזים הללו, אותם נוכל לחקור ולגלות יחד, על מנת שנוכל ללכת את הדרך מחוברים לאמת העמוקה שאף אחד לא יכול ללמד אותנו באמת, אולי רק לתמוך בדרך.

החיים הם מסע של גילוי עצמי מתמיד. תודעה ערה נמצאת בתנועה תמידית של היזכרות. לב פתוח נמצא במוכנות תמידית להרגיש את כל החיים העוברים בתוכנו.

לוח זמנים

המפגשים יתקיימו בימי שלישי בשעות 18:00 עד 21:30 למשך שלושה חודשים, ‘בבית לתודעת גאיה’ בעין הוד. המפגש הראשון יתקיים ב-16 למאי, והאחרון ב-8 לאוגוסט. הקורס יחתם בטקס חזון שיתקיים בלילה שבין שישי לשבת, ה- 11-12 לאוגוסט.

​הקבוצה מוגבלת ל-13 משתתפים ומשתתפות. אין צורך בידע מקדים.

מחירים

  • הרשמה מוקדמת 2400

    מחיר מוזל לנרשמים הראשונים!

  • מחיר רגיל 2600

צוות המנחים שלנו

אמבר רא-שפע
אמבר רא-שפע

חוקרת ויוצרת רב תחומית בתחום המודעות והריפוי, אמא לנילוס ואשה לירדן. דוקטורנטית לפילוספיה ודתות במסלול קוסמולוגיה ותודעה- תחום מחקר המגשר בין שמים וארץ ומחבר בין הקוסמוס והנפש. מנחה סדנאות וטקסים בארץ ובעולם ותומכת תהליכי התפתחות אישיים וקבוצתיים. מדריכת עבודת גוף בתנועה ומגע, בשילוב כלים שמאניים וחיבור לאלמנטים. מעצימה באמצעות אסטרולוגיה אינטגרטיבית . הולכת בדרך האדומה ומנגישה את רפואת הקקאו.

איך תגיעו אלינו

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן