מסע יוגה לצפון הודו – חוה״מ סוכות

אודות

הצטרפו אלינו למסע רוחני של פעם בחיים למקורות היוגה בו נפגוש תרבות מופלאה, מקומות קדושים ונופים עוצרי נשימה ברכס ההרים הגבוה בעולם.

במסע נתרגל יוגה ומדיטציה, נפגוש מאסטרים מקומיים לאורך נהר הגאנגה הקדוש ונגיע עד למקורותיו, נטייל בטבע פראי ונתנדב עם ילדים בכפר מקומי.

למי המסע מתאים?

🧘🏼‍♀️ למי שמעוניין במסע רוחני משמעותי ללב המסורת היוגית

🛺 למי שמעוניין לחוות את הודו באופן אותנטי ומוכן לתנאי לינה ואוכל בסיסיים, לנסיעה בדרכים שלא תמיד נוחות ובאופן כללי לטיול לא תיירותי

🫶 למי שמעוניין לעבור תהליך משמעותי עם קבוצת אנשים חיוביים ורגישים בסביבה תומכת ומפרגנת

מה המחיר כולל?

עלות המסע כוללת ארוחות מתחילתו ועד לסופו, סידורי לינה, נסיעות, הדרכה ואת כלל הפעילויות שנבצע בעשרת הימים.

מה המחיר אינו כולל?

עלות המסע אינה כוללת כרטיסי טיסה להודו, נסיעות לרישיקש (נסייע לכם בהנחיות כיצד להגיע), ביטוח נסיעות לחו״ל (חובה לכל משתתף לעשות לעצמו), חיסונים, סים מקומי וציוד אישי.

הרשמה, תשלום ומדיניות ביטולים

  • עלות המסע היא 900$ (כ 3,400 ש״ח)
  • התשלום יתבצע בכרטיס אשראי (עד 6 תשלומים ללא ריבית) או בהעברה בנקאית במעמד ההרשמה להבטחת המקום
  • ניתן לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי מלא בתוך 14 יום ממועד התשלום ולא יאוחר מ 7 ימי עבודה טרם מועד המסע.
  • בכל מקרה של ביטול המסע מצידנו התשלום יוחזר במלואו ולא ינתן כל פיצוי מעבר לסכום ששולם לנו. אנו ממליצים למשתתפים להוסיף לביטוח חול גם ביטול נסיעה.

לוח זמנים

יום 1 – 🧳 נפגשים ברישיקש
אחרי שנוודא שכולם הגיעו נכיר את החברים המופלאים למסע, נעבור יחד על התוכנית שמחכה לנו, נשתתף בטקס קבלת פנים על נהר הגנגס, נאכל יחד ארוחת ערב חגיגית ונלך לישון מוקדם לקראת הנסיעה הארוכה למחרת.

יום 2 – 🚌 נסיעה לאוטרקאשי
נקום מוקדם ונצא לנסיעה ארוכה לאורך 5 שעות לאשרם באוטרקאשי, בדרך נאכל ארוחת בוקר קלה ונשתה צ׳אי, אחה״צ נתמקם באשרם ״טפסיאליאם״ השוכן על גדות הנהר שם נתרגל יוגה ומתיחות לשחרור הגוף לאחר הנסיעה הארוכה.

יום 3 – 🌈 עמק נטלה
היום מוקדש לטבע ולתרבות המקומית, נפתח את היום בתרגול בוקר ולאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בטבע הסמוך, נפגוש אנשי רוח מקומיים ונלמד על הנשים העובדות בשדות החיטה. בערב נקיים סטסנג עם בעלת האשרם סוומי פרמננדה.

יום 4 – 🦋 אשרם טאפובן ועמק אוטרקאשי
נפתח את היום בתרגול מדיטציה ושירה מקודשת באשרם שיבננדה הסמוך, לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאשרם טאפובן של קאשי – נזיר ישראלי שחי בהודו, לאחר המפגש נצא לטיול קצר בכפר הסמוך ונסיים בתצפית מרהיבה על עמק אוטרקאשי .

יום 5 – 🛕 מקדש וישוונאט וסדנת אמצע
נפתח את היום בהליכה שקטה ותרגול מדיטציה על גדות הנהר, לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במקדש ייחודי ולאחריו יהיה לנו זמן חופשי להסתובב בשוק אוטרקאשי. בערב נקיים סדנת אמצע ומדורה על גדות הנהר, נלך לישון מוקדם לקראת הנסיעה מחר למקורות הגאנגס.

יום 6 – 🏞️ הדרך לגאנגוטרי
ניסע באחת הדרכים היפות בעולם עד למקור הגאנגס גאנגוטרי (כ-5 שעות עם עצירות במוקדי נוף מרהיבים). בדרך נעצור לארוחת צהריים והדרכה על ההיסטוריה ומאפייני הטבע הייחודיים של הרי ההימלאיה . אחה״צ נבקר סגפן שחי במערה מבודדת בתא שטח מרהיב, ונעביר את הלילה באשרם שהארדה קוטיר.

יום 7 – 🦄 ביקור בגנגוטרי וטבילה בגאנגס
לאחר טיול קצר בכפר וטבילה בגאנגס הקריר (רשות) נבקר בבמעיינות החמים גנגנאני וניסע חזרה לאשרם . את אחה״צ נעביר בהכנות לקראת ההתנדבות עם ילדי הכפר.

יום 8 – 🪵 התנדבות ומפגש עם ילדים בכפר קומר קוט
ניסע לכפר אותנטי קומר קוט למפגש מרגש עם ילדי הכפר שם נכיר את פרוייקט קאשיקה ונעביר הפנינג חגיגי לילדים

יום 9 – 🪷 חזרה לרישיקש
בבוקר נתרגל יוגה ומדיטציה ונערוך סיור בחווה החקלאית של האשרם, נפרד מהילדים ונחזור לרישיקש שם תחכה לנו ארוחת ערב חגיגית וסדנת סיכום המסע.

יום 10 – 🫂 שיעור יוגה אחרון ופרידה
בבוקר נקיים תרגול מדיטציה ושיעור יוגה אחרון ונפרד בתמונה קבוצתית על הנהר

*התוכנית ולוח הזמנים עשויים להשתנות בהתאם לאילוצים ושיקולי המארגן.

מחירים

  • השתתפות במסע $900

צוות המנחים שלנו

יובל זנדבנק
יובל זנדבנק

יובל הוא יזם הייטק ומלמד יוגה במסגרת ״את/ה יוגה״ - פרוייקט חברתי ללא מטרת רווח ללימוד האטה יוגה. יובל מתרגל האטה יוגה כעשור, הוסמך להוראת יוגה באשראם שיבננדה בהאמס (2017) וחבר בארגון מורי היוגה בישראל (2023). ״התרגול שאני מלמד נאמן למקור: נעים, מדיטטיבי, קשוב לגוף ויש בו תשומת לב מיוחדת לנשימה״

איך תגיעו אלינו

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן