מפגש תירגול ולימוד עם מייקל שוומברגר, חגית הרמון ומתי ליבליך

אודות

המפגש עם מצבים מאתגרים והאמנות של ראייה צלולה בתוך החוויה הוא לב ליבו של התירגול והלימוד הבודהיסטי. התמיכה של קהילה מתרגלת ולומדת היא חלק מהאיכות המאפשרת בו זמנית קבלה של חווייתנו כפי שהיא יחד עם הרחבת המבט והחופש.

אנחנו שמחים.ות על ההתעניינות שלכן במפגש תירגול ולימוד המתקיים לכבוד ביקורו בארץ של מייקל שוומברגר, מורה ותיק מקהילתו של תיך נאט האן.

אנחנו מזמינים אתכם ביום שבת ה-13 למאי, למפגש בו נקיים תירגול ולימוד של שלוש שעות מיוחדות בסטודיו “בית חנה הרבי”, רחוב הרבי מבכרך 6 תל אביב, בשעות 13:00-16:00.
נותרו מספר מקומות בודדים לפני שההרשמה תיסגר.

עלות המפגש: לכיסוי הוצאות, 100 ש”ח למשתתף.

ההנחייה תינתן בדאנה (כל סכום תרומה למורה יתקבל בברכה ביום האירוע).

על המנחים:

~ מייקל שוומברגר הוא מורה דהרמה ותיק שלומד ומתרגל מאז 1992. מייקל היה נזיר במסורת של מורה הזן תיך נהאט האן, ואב מנזר באחד מכפרי הנזירים במסורת זו. הוא מנחה קורסים וסדנאות מיינדפולנס באנגליה, אירלנד, איטליה, צרפת, ספרד ובדרום אמריקה.

~ חגית הרמון מתרגלת ולומדת מאז 1998. חגית היתה נזירה במסורת של תיך נהאט האן והוסמכה כמורה במסורת זו. חגית מלמדת בישראל ותירגמה לעברית, יחד עם אסנת הופמן, את ספריו של תיך נאת האן ‘אמנות החיים’ ו’זן ואמנות הצלת הפלנטה’.

~ מתי ליבליך, מתרגלת ולומדת מאז 1990, שותפה- מייסדת במרכז לחינוך קשוב ואכפתי ומנהלת ההכשרות בעמותה. שותפה- מייסדת של התכנית לפסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס. ערכה ומכותבי הספרים “מיינדפולנס להיות כאן ועכשיו” ו”שבילי המיינדפולנס”.

לוח זמנים

ביום שבת ה-13 למאי, בסטודיו “בית חנה הרבי”, רחוב הרבי מבכרך 6 תל אביב, בשעות 13:00-16:00.

מחירים

  • מפגש 100

    מפגש תירגול ולימוד עם מייקל שוומברגר, חגית הרמון ומתי ליבליך

צוות המנחים שלנו

מתי ליבליך
מתי ליבליך

שותפה מייסדת ומרכזת התכנית לפסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס בפיקוח ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר-אילן בה היא גם מנחה. מייסדת-שותפה ומנהלת הכשרות מקצועיות במרכז לחינוך קשוב ואכפתי. מתי נמנית עם בכירות המורות למיינדפולנס בארץ. היא מפתחת ומנחה הכשרות פרקטיות ותיאורתיות בנושא מיינדפולנס לאנשי טיפול וחינוך במסגרות שונות מזה שני עשורים.

חגית הרמון
חגית הרמון

חגית הרמון מתרגלת ולומדת מאז 1998. חגית היתה נזירה במסורת של תיך נהאט האן והוסמכה כמורה במסורת זו. חגית מלמדת בישראל ותירגמה לעברית, יחד עם אסנת הופמן, את ספריו של תיך נאת האן 'אמנות החיים' ו'זן ואמנות הצלת הפלנטה'.

מייקל שמווברגר
מייקל שמווברגר

מייקל שוומברגר הוא מורה דהרמה ותיק שלומד ומתרגל מאז 1992. מייקל היה נזיר במסורת של מורה הזן תיך נהאט האן, ואב מנזר באחד מכפרי הנזירים במסורת זו. הוא מנחה קורסים וסדנאות מיינדפולנס באנגליה, אירלנד, איטליה, צרפת, ספרד ובדרום אמריקה.

איך תגיעו אלינו

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן