נופש טנטרי לזוגות ביוון

אודות

באנו לנופש ולחגיגה של זוגיות ועונג.

במהלך כל יום יתקיימו מספר סדנאות בשעות קבועות. הפעילויות כוללות מדיטציה, תנועה, מגע ובמרכזו סדנאות טנטרה מגוונות. הסדנאות מתקיימות במרחב פרטי המאפשר פתיחות וחופש.

יהיה גם זמן למנוחה, חיבור עם הטבע, על שפת הבריכה או הים עם מוזיקה באוזניות. זמן איכות עם בן הזוג.

אין אנו מפרטים בדיוק מה תכלול כל סדנא טנטרית וכל פעילות. בעיקר כדי להשאיר את הציפיה והדמיון לקראת ההרפתקאה. עם זאת במידה ויש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לשוחח אתנו בטלפון ולהבין את רוח הדברים.

אין חובה להשתתף בכל הסדנאות . מלבד מפגש הפתיחה שבו נדבר על גבולות המרחב וההסכמות.

בואו להכיר זוגות כמוכם
שרוצים חוויה מחברת ושובבה שתוסיף גיוון ותשוקה ליחסים הזוגיים

ההרשמה לנופש הטנטרי תתבצע לאחר שיחה מקדימה עם המארגנים ובדיקת התאמה לרוח הריטריט ולקבוצה המתגבשת. המארגנים רשאים למנוע מזוג להירשם לריטריט מכל סיבה שיראו לנכון.

הנופש הוא עבור זוגות. אין אנו בודקים מה אופי היחסים בין בני הזוג שנרשמים לריטריט ומקבלים באהבה את כל צורות הקשרים והיחסים.

בנופש כולו ובכל סדנא במהלכו נשמרים הגבולות האישיים של כל משתתף ושל כל זוג. אין חובה להשתתף וכל אחד ואחת יכולים לבחור את עוצמת ההתמסרות לחוויה ולהרפתקאה.

חשוב לציין שחלק מהסדנאות הטנטריות מאפשרות עירום או מיניות שייתכן ויתקיים במרחב.

לוח זמנים

מגוון הפעילויות לזוכות יימסר לזוגות הנרשמים

לינה

מלון סופר מפנק.
על חוף הים עם ברכות שחלקן פרטיות.
מגוון של סוויטות שכולן מרווחות מאד ומפנקות.
הארוח כולל ארוחת בוקר עשירה שמוגשת לחדרים וארוחות ערב בטברנות המקומיות בכפר הסמוך.

מחירים

  • הרשמה מוקדמת 1090

    לנרשמים עד 15.7

צוות המנחים שלנו

עומר יגאל.
עומר יגאל.

מצא רגל אחד בעולם הגשמי ורגל שניה בעולמות הרוח, הגוף והנפש, בעל שני תארים שניים, בתכנון ערים (טכניון) ובמנהל עסקים (א. חיפה). משקיע נדל"ן ויזם. מנהל בתחום הטיילות. בזוגיות אוהבת, עם טובית מגיל 19, מתפתחים, מעמיקים וחוקרים ביחד דרכים רבות להעצמה מחברת. עוסק באימון תודעה לחיבור עם הגוף והנפש לחיים של אהבה. אימון (קואוצ'ר) עסקי. הנחיית טנטרה, ליחידים, זוגות וקבוצות.

זוהר פרייז בראל.
זוהר פרייז בראל.

מנחה בקליניקה שלי בלכיש יחידים, זוגות וסדנאות לקבוצות. מדריכה לאינטימיות ומיניות בריאה בשיטת מארג - מיניות, אהבה, רגש וגוף, בשילוב כלים נוספים מתחומי היוגה והשמאניזם. אם לשלוש בנות מקסימות, גרה במושב לכיש , צברתי ניסיון וידע רב בארגון והפקה של נסיעות ליעדים מגוונים בעולם מאמינה בחיים מאוזנים המשלבים הנאה ועונג עם משמעות ולמידה אינסופית.

איך תגיעו אלינו

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן