סדנת ניי גונג מדיטציות מעולם הצ’י קונג – QI GONG MEDITATION

אודות

ניי גונג כפי שהמשמעות המילולית מרמזת זו עבודה או מיומנות פנימית. במשך אלפי שנים השאמאנים הסינים, נזירים ואלכימאים חיפשו נתיב להתפתחות רוחנית, הארה, השלמה של יעודם בעולם. לשם כך הם פיתחו טכניקות יחודיות של אימון בהם התודעה היא הכלי המרכזי. התפתחות רוחנית, תודעתית היא מלאכה הדורשת שנים של עבודה, תרגול והתנסות. לכן רבות מהטכניקות שנלמדות בעולם הניי גונג נודעו כמאריכות את חיי המתרגל באופן מאוד משמעותי. מה גם שלכתחילה המטרה הייתה לתת זמן עבודה כאשר התכלית היא פתיחה של העין השלישית, כיום רוב העוסקים בתרגול זה עושים זאת כצ’אנ סואו צ’י קונג שמשמעו צ’י קונג לאריכות ימים Longevity Qigong.

דרך פיתוח חישה פנימית, לימוד המבנה האנרגטי של עצמך, הבנה של התהליכים האנרגטיים ובעיקר הרבה זמן תרגול ניתן לחוש את העוצמה הפיזית והאנרגטית כבר כעבור כמה ימי תרגול. סדנה זו נועדה לא רק כדי ללמוד על ניי גונג אלא לאפשר לכל מי שנושא זה קרוב לליבו זמן עבודה, לחיות את זה.

בלב המדבר מצאנו בית, מקום קסום בו ניתן להשאיר את רעש הרקע של העולם המודרני ואת שגרת החיים מאחור לארבע ימים מלאים של צלילת עומק לעולם קסום של לימוד ותרגול, לסלול את הדרך פנימה. מניסיון של סדנאות קודמות זה בדיוק מה שדרוש כדי להשיק מתרגל צ’י קונג לעולם הצ’י קונג התודעתי. הכלים שתרכשו בסדנה ילכו אתכם חזרה הביתה ותקוותנו היא שלאחר כמה ימים בהם חייתם וחוויתם את העוצמה שתרגול זה מעניק הוא יהפוך חלק משגרת חייכם.
אז למי זה מתאים?
מתרגלי צ’י קונג וטאי צ’י חדשים או ותיקים המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולהעצים את התרגול היומי, מתרגלי מדיטציה מכל סוג שמעוניינים להכיר את עולם הניי גונג, למי שכבר מתרגל ופשוט רוצה לקחת לעצמו כמה ימים של שקט במדבר המאפשר לשהות בתוך העולם הפנימי ולנוח ממרוץ החיים.

לוח זמנים

סדר היום בסדנה מידי יום מורכב כך:

 • במהלך סדנת ניי גונג חלוקה היא 50% תרגול ו- 50% תאוריה.
 • שעתיים ביום של עיון בחומר לשם הבנה של מהות כל מדיטציה, המטרה ודרכי העבודה הנכונות.
 • שעתיים מידי יום מוקדשות לחימום כל הגוף ותרגול  של סדרות הצ׳י קונג הרפואי או פורם טאי צ׳י שנועד ליישום החומר הנלמד בעבודה דינאמית כגו נשימת ארבע פתחים.
 • שעתיים מידי יום המוקדשות למדיטציות סטטיות תרגול מיומנויות בסיס של ניי גונג ללא תנועה.
 • שעה מידי יום מוקדשת ללימוד ותרגול עיסוי עצמי כתחזוקה יומית וחיזוק הערוצים האנרגטיים.
 • שעה בסוף כל יום מוקדשת לשאלות ותשובות.

לינה

הסדנה כוללת לינה ארוחות וכל מה שאתם צריכים להביא זה את עצמכם ורצון ללמוד ולתרגל, כל השאר אנחנו מביאים 🙂

מחירים

 • סדנת ניי גונג 2650

  מדיטציות מעולם הצ'י קונג

ארוחות

3 ארוחות ביום.

צוות המנחים שלנו

אמיר פרלמן
אמיר פרלמן

מייסד מדיקל צ‘י קונג ישראל, מתרגל ומלמד צ‘י קונג וטאי צ‘י צ‘ואן יאנג סטייל. מאסטר בצ‘י קונג רפואי, מתמחה בעבודה עם צלילים מרפאים. משנת 2015 מעביר את הקורס להכשרת מדריכי צ‘י קונג בארץ וכן לימודי התמחות להכשרת מטפלים בצ‘י קונג רפואי. תחומי התמחות עיקריים של אמיר הם: רפואה סינית אנרגטית, תזונה, צמחי מרפא, אקופרסורה, טאי צ‘י צ׳ואן. אמיר הנו תלמיד אישי של פרופסור ג‘.א. ג‘והנסון העומד בראש המכון הבין לאומי לצ'י קונג רפואי, בתחום הרפואה הסינית האנרגטית ותלמידו של מאסטר יאנג ג‘ווינג מינג בתחום אמנות הלחימה הרכה טאי צ‘י צ‘ואן.

איך תגיעו אלינו

 • הריטריט מתקיים ב”לב המדבר” ביישוב צוקים שבערבה התיכונה. רשמו “לב המדבר” ב waze.
 • ניתן להגיע בתחבורה ציבורית לצוקים (קווים שנוסעים לאילת דרך הערבה), מומלץ להזמין מקום מראש לשני הכיוונים.
 • אין כניסת כלי רכב למתחם הסדנא. צוות המקום יפגוש אתכם בחניה (המורחקת כ 200 מטר מהמתחם) וייקח עבורכם את הציוד למתחם. אם אינכם זקוקים לעזרה עם הציוד, הנכם מוזמנים לחנות את רכבכם וללכת (כ 100 מטר) ישירות למתחם.

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן