ריטריט כתיבה, יוגה וסאפ בסרי לנקה

אודות

יש הרבה חופשות יוגה, אבל כזה יש רק אחד: ריטריט המשלב שלושה עולמות: יוגה, כתיבה וסאפ (חתירה). וכל זה באחד המקומות היפים בעולם – סרי לנקה הקסומה.

בימי הריטריט נתוודע לכתיבה האינטואיטיבית ככלי להתפתחות אישית ויצירת בהירות. בנוסף, באמצעות שירים, סיפורים ומקורות השראה שונים נעורר את רוח ההשראה והיצירה.

לצד זה נעמיק את תרגול היוגה והנשימה באמצעות תרגול יומיומי נעים ועמוק שיתקיים על דק המלון, המשקיף לאוקיינוס ההודי.

וגולת הכותרת – חתירה על סאפ בלגונות ובאגמים, במי טורקיז שקטים מוקפים בטבע יפהפה. נגיע למקומות שלא שיערנו שקיימים ונתמגז עם הטבע הפסטורלי שסביב.

  • בין לבין נטייל בג’ונגלים בסביבה, נטבול בריפים מהיפים בעולם, נבקר במנזר בודהיסטי, נתרגל נשימה על חופים בתוליים ונכתוב אל מול הגלים.

** אין צורך בניסיון ביוגה, בכתיבה או בסאפ – אפשר בהחלט להתנסות בהם בריטריט בפעם הראשונה, לקבל הדרכה כבר מהצעדים הראשונים בכל אחד מהם, ולגלות לאט לאט את יופיים וכוחם של שלושתם, ככלים משמעותיים לחיים.

 

קצת על כתיבה אינטואיטיבית:

כתיבה אינטואיטיבית היא כתיבה רציפה, שנעשית ללא תכנון או הקפדה על כללי תחביר או חיבור. המטרה היא לא להתנסח יפה ולא ‘לפנות החוצה’ אלא לנקות את רבדי ההכרה. באמצעות תנועת היד הרצופה על הדף נחתור להגיע אל מקום פנימי ועמוק, בהיר וחכם שנמצא בתוכנו.

קצת על סאפ:

הסאפ (Standup paddleboarding) הינו גלשן רחב ויציב שהגלישה עליו נעשית בעמידה ובאמצעות משוט. החתירה קלה ללמידה ואינה דורשת הכנה מוקדמת או ניסיון. חתירה על סאפ מחזקת את שרירי הליבה ואת שיווי המשקל ומייצרת עוגן פנימי.

קצת על היוגה:

תרגול היוגה בריטריט מבוסס על שילוב בין יוגה שיבננדה, יוגה תרפיה ויוגה נשית. זהו תרגול עמוק, אשר שם דגש על נשימה נכונה ועמוקה, איזון בין הזכרי לנקבי, ויסות מערכת העצבים וחיזוק רצפת האגן והמערכת החיסונית. זהו תרגול נעים שנעשה מתוך הקשבה לגוף.

לוח זמנים

נטוס יחד ב-19/3/24 מנמל בן גוריון. בטרמינל בקולמבו (עיר הבירה של סרי לנקה) תחכה לנו הסעה שתיקח אותנו הישר למלון, שם נאכל ארוחת צהריים וננוח. אפשר יהיה לטבול בים החוף הקרוב. נתחיל את הריטריט בשעות הערב המוקדמות, עם תרגול יוגה שיתמקד בשימון מפרקים.

לינה

נלון במלון בוטיק קסום שמשקיף על האוקיינוס. המלון ממוקם על גבעה קטנה, מרחק דקה הליכה מאחד החופים היפים בסרי לנקה. מהחדרים נשמע את רחש הגלים ונחוש את הבריזה לאורך כל שעות היום.

מחירים

  • ניתן לחלק לשלושה תשלומים, ללא ריבית $2200

ארוחות

המחיר כולל שתי ארוחות ביום – ארוחת בוקר עשירה ומפנקת ואחרות ערב נפלאה מהמטבח המקומי.

צוות המנחים שלנו

טלי כהן-ציון
טלי כהן-ציון

מורה ליוגה נשית, עורכת ספרותית, מנחת סדנאות כתיבה ומלווה תהליכי כתיבה. מאמינה בכוחה של הכתיבה ככלי להתפתחות אישית.

זאב בוצר
זאב בוצר

מדריך קבוצות חתירה קבועות בארץ, מתחרה בתחרויות חתירה על סאפ בישראל ובחו"ל, גולש וחותר להנאתו ברחבי העולם יחד עם אשתו וילדיו שחולקים את אהבתם לים ולגלישה.

איך תגיעו אלינו

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן