ריטריט שתיקה ומדיטציה מיינדפולנס ויפאסנה לפי דרך קדן

אודות

ריטריט מיינדפולנס ויפאסנה של עמותת קדן
11-15 ביוני, שלישי-שבת
בת שלמה, שער קדן
🌳🌱
״הזורעים בדמעה ברינה יקצורו״
ריטריט מיוחד לכבוד חג השבועות בעלות חברתית
700₪ + דאנה עבור הלימוד
כמה מילים על הריטריט-
מיינדפולנס, הכרה מלאה, הינו תרגול מדיטציה באמצעותו אנו מפתחים את יכולת ההבחנה, המודעות הפעילה והפעולה המודעת.
ריטריט המדיטציה מתנהל בשתיקה מלאה, ללא טלפונים ומציע תרגולי יוגה, תרגולי מדיטציה, שיחות דהרמה המבוססות על הלימוד של גלית לוין, קארמה יוגה והליכות בטבע.
בריטריט נלמד ונתרגל לעומק מדיטציית מיינדפולנס, נפתח מודעות פעילה, נחקור את טבע התחושות והרגשות ונתוודע אל אופן הפעולה של ההכרה והשימוש בה.
נעמיק בחקירת הקשר בין מדיטציית מיינדפולנס לפעולה מודעת בעולם ונקבל כלים מעשיים לתרגול ויישום המיינדפולנס בחיי היום יום המוביל ליציבות מנטלית, היכרות מעמיקה עם עצמנו, הגשמת מטרות ושיפור כולל של איכות החיים.
הריטריט משלב יוגה, מדיטציית מיקוד באובייקט אחד ומדיטצית מיינדפולנס – זהו ריטריט מדיטציה ארוך המאפשר תרגול מעמיק של טכניקות המדיטציה ולימוד רחב של התיאוריה שמאחורי התרגול.
ריטריט המיינדפולנס ויפאסנה מציע לא רק לימוד מעמיק, אלא גם שהייה ארוכה בטבע, שתיקה, ניתוק מטלפונים, תרגול מתמיד ותזונה מאוזנת המובילים לרגיעה עמוקה של כל המערכת, שיפור של מצב ההכרה וחשיפה הדרגתית לרבדים עמוקים של המודעות

לוח זמנים

לוח זמנים מפורט יינתן לנרשמים.

לינה

‘שער קדן’ – אשרם וחווה אורגנית בבת שלמה. התנאים בחווה הינם צנועים ופשוטים – הלינה באוהלים אישיים (יש להביא אוהל) או תחת כיפת השמיים. השירותים הינם שירותי קומפוסט בסיסיים. הרחצה בנחל.

מחירים

  • דמי רישום 700

  • דאנה עבור הלימוד

    נתינה לפי נדיבות הלב והיכולת

ארוחות

התזונה המוגשת בריטריט הנה צנועה, מזינה וטבעונית, 2 ארוחות ביום. התפריט מורכב מאורז בסמטי, קטניות, ירקות מבושלים וטריים, פירות ודייסת שיבולת שועל. אנו נמנעים משימוש בסוכר לבן, מוצרים מן החי ומזון מעובד. לשירותכם פינת קפה (שחור בלבד. ללא חלב או תחליפי חלב) ותה.

צוות המנחים שלנו

בת כהן ועינת שחם
בת כהן ועינת שחם

עינת שחם מורה ליוגה ומדיטציה מטפלת בשיקום תנועה אוטופדי וברפואה משלימה. מלמדת ומלווה תלמידים בדרך הדהרמה - היוגה והבודהיזם, ויישומה הלכה למעשה בחייהם. מנחה באופן פרטני ובריטריטים. תלמידה של גלית לוין, הנזיר פרה עופר עדי ועוד רבים וטובים. בת כהן מלמדת יוגה, מדיטאציה ופילוסופיה היוגה .מטפלת ביוגה תרפיה. בוגרת מכללת אלימה לבריאות טבעית. מלמדת ומלווה תלמידים בדרך הדהרמה -יוגה והבודהיזם, ויישומה

איך תגיעו אלינו

הוראות הגעה מפורטות ישלחו במייל לנרשמים.

מאמרים שיתנו לכם השראה

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

FindMyCenter2

אנו מודים לך על התעניינותך ב-findmycenter נחזור אליך בהקדם!

דילוג לתוכן